540 Danforth Street
Coopersville, MI 49404

 

*For estimated shipping times click below:

      

Toll-Free: 1-800-472-2464
Fax: 1-800-441-6875

HOURS (Eastern Time)
Monday-Thursday: 8:00am - 5:30pm
Friday: 8:00am - 5:00pm

RapidSSL Certificate
Weekly Winners 6/16/15 - 6/22/15 June 22, 2015

Weekly Winners 6/16/15 - 6/22/15

Congratulations to:

Shane Clanton – Fonda Speedway 

Jeep VanWormer – Oakshade Raceway

Shannon Babb – Fairbury Speedway

Josh Richards – Brighton Speedway 

Leon Zeitner – Shelby County Speedway 

Doug Curless – East Moline Speedway

Alex Ferree – Lernerville Speedway

Joe Armistead Jr. – Senoia Raceway

Darrel DeFrance – Mineral City Speedway

Austin Smith – Tri-County Racetrack

Chase Junghans – Eriez Speedway

Rodney Sanders – Route 66 Motor Speedway, Red River Speedway, & 81 Speedway

Ryan Gustin – Thunderhill Speedway & Salina Speedway

Andrew Satterlee – Dog Hollow Speedway

Hunter Rasdon – Corinth Speedway

Cory Hedgecock – 411 Motor Speedway 

Rex King Jr. – Lernerville Speedway (pictured above)

Brett Tonkin – I-88 Speedway 

Brandon Walters – I-88 Speedway

Tim Fuller – Mohawk Int’t. Raceway

Matt Sheppard – Grandview Speedway,Brewerton Speedway & Canandaigua Motorsports Park 

AJ Filbeck – Utica-Rome Speedway

Josh Gilman – Stuart Speedway

Andrew Borchardt – I-35 Speedway

Doug Smith – Clay County Fair Speedway & Buena Vista Raceway

Jake Masters – Kossuth County Speedway

Shannon Anderson – Kossuth County Speedway, Shelby County Speedway & Stuart Speedway

Dustin Smith – Buena Vista Raceway

Donovan Smith – Buena Vista Raceway

Jenae Gustin – Hamilton County Speedway

Brandon Beckendorf – Nobles County Speedway

David Smith – Clay County Fair Speedway

Corey Madden – Crawford County Speedway

Eric Dailey – Fairmont Raceway

Jeff Deal – Frontier Speedway

Kelly Shryock – Jackson Speedway & I-35 Speedway

Cory Probst – Arlington Raceway & Redwood Speedway

Myles Michehl – Hamilton County Speedway

Lucas Schott – Deer Creek Speedway 

Weekly Winners 6/9/15 - 6/15/15 June 15, 2015

Weekly Winners 6/9/15 - 6/15/15

Congratulations to:

 
Frank Heckenast Jr. - Kankakee Speedway
Jeff Curl - Kankakee Speedway
Jimmy Mars - Cedar Lake Speedway
Matt Guererri - Canandaigua Motorsports Park (pictured above)
Ray Cook - Volunteer Speedway
Chris Ferguson - Modoc Raceway
Rodney Sanders - Cedar Lake Speedway & Cresco Speedway
Tim Hartman Jr. - Fonda Speedway
Cory Probst - Redwood Speedway, Arlington Raceway & Fairmont Raceway
Josh Rice - Florence Speedway
Andy Anderson - Hagerstown Speedway
Ralph Morgan Jr. - Hesston Speedway
Richard Frost - Clarksville Speedway 
Shane Hiatt - Eagle Raceway
Levi Nielsen - I-35 Speedway
Nick Meyer - I-35 Speedway
Shane Swanson - Hancock County Speedway
Kelly Shryock - Fairmont Raceway
Dustin Smith - Buena Vista Raceway
Doug Smith - Buena Vista Raceway
Eric Stanton - Boone Speedway
Corey Madden - Shelby County Speedway
Weekly Winners 6/2/15 - 6/8/15 June 8, 2015

Weekly Winners 6/2/15 - 6/8/15

Congratulations to:

Tom Naeyaert – Luxemburg Speedway

Chris Zogg – Davenport Speedway

Leon Zeitner – Shelby County Speedway (pictured above)

Jack Sullivan – I-30 Speedway

Bub McCool – Hattiesburg Speedway & Jackson Motor Speedway

Andy Anderson – Hagerstown Speedway

Joe Armistead Jr. – Senoia Raceway

Dale Hollidge – Potomac Speedway 

Kenny Collins – Tri-County Racetrack

Rick Singleton – Hesston Speedway

Brandon Burgoon – Pittsburgh’s PA Motor Speedway

Josh Holtgraver – Pittsburgh’s PA Motor Speedway

Andrew Satterlee – Dog Hollow Speedway

Michael Norris – Lernerville Speedway

Cory Hedgecock – I-75 Raceway

Rex King Jr. – Sharon Speedway

Willy Decker – Glen Ridge Motorsports Park

Billy Decker – Brewerton Speedway

Tim Fuller – Canandaigua Motorsports Park

Matt Sheppard – Utica-Rome Speedway

Danny Johnson – Ransomville Speedway

Bumper Jones – Southern New Mexico Speedway

Jenae Gustin – Frontier Speedway & Independence Motor Speedway

Tad Reutzel – Fairmont Raceway

Cody Knecht – Clay County Fair Speedway

Cody Neilsen – Hancock County Speedway

Jesse Hoeft – Hancock County Speedway

Donovan Smith – Marshalltown Speedway

Charlie McKenna – Kossuth County Speedway

Logan Martin – Lucas Oil Speedway

Weekly Winners 5/26/15 - 6/1/15 June 1, 2015

Weekly Winners 5/26/15 - 6/1/15

Congratulations to:

 
Travis Cope – New Smyrna Speedway 

Gregg Satterlee – Port Royal Speedway

Chris Zogg – West Liberty Raceway (pictured)

Blake Jegtvig – Alexandria Viking Speedway

Aaron Turnbull – Dacotah Speedway & Estevan Motor Speedway 

Kyle Bronson – Volusia Speedway Park

Shane Clanton – Senoia Raceway

Darrel DeFrance – Hamilton County Speedway

Dwayne Taneyhill – Dog Hollow Speedway

Benny Gordon – Thunder Mountain Speedway

Rick Singleton – Bedford Speedway

Cory Hedgecock – I-75 Raceway 

Tyler Siri – Black Rock Speedway

Willy Decker – Glen Ridge Motorsports Park 

Josh Gilman – Stuart Speedway

Clint Hatlestad – Arlington Raceway

Cody Knecht – Hancock County Speedway

Shane Hiett – Eagle Raceway

Todd Shute – Iowa State Fair Speedway

Nick Meyer – Kossuth County Speedway

Kent Arment – Miller Central Speedway & Casino Speedway

Levi Chipp – I-35 Speedway

Jeff Deal – Hamilton County Speedway

Shannon Anderson – Kossuth County Speedway

Doug Smith – Buena Vista Raceway

Jordan Grabouski – Dawson City Raceway

Myles Michehl – Hamilton County Speedway

David Smith – Buena Vista Raceway

Weekly Winners 5/19/15 - 5/25/15 May 25, 2015

Weekly Winners 5/19/15 - 5/25/15

Congratulations to:

Josh Richards – Tyler County Speedway (2 wins)

Matt Miller – Eldora Speedway

Gregg Satterlee – Bedford Speedway

Randy Hannagan – Waynesfield Raceway Park

Keagan Scott – I-80 Speedway

Jason Grimes – Jamestown Speedway (pictured above)

Kyle Bronson – East Bay Raceway Park

Clint Smith – Senoia Raceway

Jason Covert – Potomac Speedway

Kyle Hardy – Hagerstown Speedway

Jordan Watson – Delaware Int’l. Speedway

Pat O’Hanlon – I-88 Speedway

Tim Fuller – Utica-Rome Speedway

Matt Sheppard – Utica-Rome Speedway

Billy Decker – Fulton Speedway

Rich Neiser – Winston Speedway

Bub McCool – Jackson Motor Speedway

Dave Blazavich – Marion Center Speedway

Scott Stein – Marion Center Speedway

Russ King – Lernerville Speedway

Clate Copeman – Dog Hollow Speedway

Jeff Strunk – Grandview Speedway (2 wins)

Neil Balduc – Proctor Speedway

Rodney Sanders – Chateau Raceway

Jordan Grabouski – US 30 Speedway & Beatrice Speedway

Doug Smith – Boone Speedway

David Smith – Hancock County Speedway

Nick Meyer – Hancock County Speedway & Kossuth County Speedway

Eric Stanton – Boone Speedway

Andrew Borchardt – Hancock County Speedway

Andy Tiernan – Frontier Sports Park

Myles Michehl – Frontier Sports Park

Jeff Deal – Frontier Sports Park

Colby Heishman – Benton County Speedway & Marshalltown Speedway

Cody Neilsen – Clay County Fair Speedway

Eric Dailey – Kossuth County Speedway

Chris Ullrich – Crawford County Speedway

 

Weekly Winners 5/12/15 - 5/18/15 May 18, 2015

Weekly Winners 5/12/15 - 5/18/15

Congratulations to:

 
Shane Clanton – Virginia Motor Speedway

Ryan Gustin – Texas Motor Speedway

Cory Hedgecock – 411 Motor Speedway

Tyler Clem – Bubba Raceway Park

Joe Armistead Jr. – Senoia Raceway (pictured above)

Keith Flach – Lebanon Valley Speedway 

Matt Sheppard – Canandaigua Motorsports Park

Brandon Sheppard – Fairbury American Legion Speedway

Dale Hollidge – Potomac Speedway 

Dona Marcoullier – Tri-City Motor Speedway

Rich Neiser – Merritt Speedway

Jordan Grabouski – Boone County Raceway

Alan Fink – Fulton Speedway

Andrew Satterlee – Marion Center Speedway & Dog Hollow Speedway

Clate Copeman – Dog Hollow Speedway

Rodney Sanders – I-94 Speedway 

Shane Pecore – Mohawk Int’l. Raceway

Logan Gustin – Lucas Oil Speedway

Stormy Scott – Ogilivie Speedway

Todd Shute – Stuart Speedway

Keagan Scott – Marshalltown Speedway

Andy Tiernan – Boone Speedway

Jake Masters – Clay County Fair Speedway

Justin Sackett – Buena Vista Raceway

Doug Smith – Buena Vista Raceway

Eric Stanton – Marshalltown Speedway

Brady Joynt – Clay County Fair Speedway