540 Danforth Street
Coopersville, MI 49404

 

*For estimated shipping times click below:

      

Toll-Free: 1-800-472-2464
Fax: 1-800-441-6875

HOURS (Eastern Time)
Monday-Thursday: 8:00am - 5:30pm
Friday: 8:00am - 5:00pm

RapidSSL Certificate
Weekend Winners 3/28 - 3/30 March 28, 2014

Weekend Winners 3/28 - 3/30

Congratulations to the following:

Jason Krohn - Humboldt Speedway (pictured, Dayton Sutterby Photo)
Travis Dickes - Junction Motor Speedway
Kelly Shryock - Lakeside Speedway
Ritchie Gustin - Lee County Speedway
Michael Kloos - Highland Speedway

 

Weekend Winners 3/21 - 3/23 March 21, 2014

Weekend Winners 3/21 - 3/23

Congratulations to:
Jeff Curl - Brownstown Speedway (pictured)
Dale Hollidge - Potomac Speedway
Rick Eckert - Winchester Speedway
Clayton Miller - Clarksville Speedway
Jordan Grabouski - Beatrice Speedway
Brent Martin - Springfield Raceway

Weekly Winners 3/14 - 3/16 March 14, 2014

Weekly Winners 3/14 - 3/16

Congratulations to the following winners:

Hunter Rasdon - Humboldt Speedway (pictured)
Jamie Lomax - Brownstown Speedway
Ryan Unzicker - Clarksville Speedway

 

Weekly Winners and Track/Series Champions 10/15 - 10/21 October 21, 2013

Weekly Winners and Track/Series Champions 10/15 - 10/21

Congratulations to:

Ray Cook - Talladega Short Track
Tim Sears - Glen Ridge Motorsports Park
Justin Whitehead - Ark-La-Tex Speedway
Eric Cooley - Whynot Motorsports Park

Track and Series Champions
Tyler Bare - Natural Bridge Speedway Late Model Sportsman Track Champion (pictured)

 

Weekly Winners 10/8 - 10/14 October 14, 2013

Weekly Winners 10/8 - 10/14

Congratulations to:

Ryan Gustin - Salina Highbanks Speedway (2 wins)(pictured)
Vinny Vitale - Rolling Wheels Raceway Park
Jeff Rockefeller - Syracuse Mile
Carey Terrance - Syracuse Mile
Chris Ferguson - Dublin Motor Speedway
Ricky Thornton Jr. - Tucson Int'l. Raceway
Chandler Petty - Poplar Bluff Speedway
Matt Cochran - Selinsgrove Speedway
Chris Simpson - West Liberty Raceway
Jason Papich - Bakersfield Speedway
Josh Angst - Mississippi Thunder Speedway


Photo courtesy of Mike Spivey

 

Weekly Winners and Track/Series Champions 10/1 - 10/7 October 7, 2013

Weekly Winners and Track/Series Champions 10/1 - 10/7

Congratulations to:

Willie Allen - Fairgrounds Speedway Nashville (pictured)
Jeremy Payne - Lakeside Speedway
Todd Bates - Tennessee National Raceway
Tyler Bare - Natural Bridge Speedway
Casey Roberts - Tri-County Racetrack
Bobby Hogge - Antioch Speedway
Keagan Scott - Crawford County Speedway
Shannon Anderson - Southern Iowa Speedway
Kent Robinson - Eldora Speedway
Jonathan Taylor - Eldora Speedway
John Allen - West Siloam Speedway (2 wins)
Scott Cook - Winchester Speedway
Mike George - Coos Bay Speedway
Yancy Shepard - Lakeside Speedway

Track/Series Champions
Joey Ladouceur - Cornwall Motor Speedway Sportsman Modified Track Champion
Tony Jackson Jr. - Lucas Oil MLRA Series Champion
Christy Georges - Southern New Mexico Speedway A-Mod Track Champion
Mike George - Coos Bay Speedway Late Model Track Champion