540 Danforth Street
Coopersville, MI 49404

 

*For estimated shipping times click below:

      

Toll-Free: 1-800-472-2464
Fax: 1-800-441-6875

HOURS (Eastern Time)
Monday-Thursday: 8:00am - 5:30pm
Friday: 8:00am - 5:00pm

RapidSSL Certificate
Weekly Winners 6/16 - 6/22 June 16, 2014

Weekly Winners 6/16 - 6/22

Congratulations to:

Brent Trimble - Roaring Knob Motorsports Complex (pictured)
Tait Davenport - Kentucky Lake Motor Speedway & Clarksville Speedway
Matt Sheppard - New Egypt Speedway & Brewerton Speedway
Kenny Tremont - Albany Saratoga Speedway
Tim Currier - Fulton Speedway
Brandon Walters - I 88 Speedway
Craig Hanson - Glen Ridge Motorsports Park
Jesse Marks - Accord Speedway
Doug Manmiller - Grandview Speedway
Rodney Sanders - 81 Speedway
Stormy Scott - Elk City Speedway & Route 66 Motor Speedway
Tyler Siri - 5 Mile Point
Cary Terrance - Mohawk International Raceway
Doug Smith - Fairmont Raceway
Chris Zogg - Davenport Speedway
Nate Ginest - Rolling Plains Motor Speedway
Michael Batten - County Line Raceway
Justin Weaver - Hagerstown Speedway
Tim Fuller - Port Royal Speedway
Terry Phillips - Thunder Hill Speedway
Brandon Overton - Friendship Motor Speedway
Shane Clanton - Dixie Speedway
Brian Shirley - I-96 Speedway
Tim Sears Jr. - Fulton Speedway & Brewerton Speedway
Duane Stiner - America's Motorsports Park
Mike Blose - Marion Center Speedway & Dog Hollow Speedway
Andrew Satterlee - Dog Hollow Speedway & Marion Center Speedway
Jeff Rine - Selinsgrove Speedway
Shane Hiatt - US 30 Speedway
Chub Frank - McKean County Raceway
Dale Timms - Laurens County Speedway
J.T. Spence - Winchester Speedway
Ryan Gustin - Humboldt Speedway
Jon Mitchell - I-30 Speedway
Ryan Thomas - Brownstown Speedway
Jamie Lomax - Lincoln Speedway
Jason Covert - Bedford Speedway
Lucas Schott - Mississippi Thunder Speedway
Dustin Smith - Algona Raceway
David Smith - Algona Raceway
Eric Dailey - Fairmont Raceway
Jake Masters - Jackson Speedway
Shannon Anderson - Iowa State Fair Speedway
Jordan Grabouski - Thunder Hill Speedway & Beatrice Speedway
Jenae Gustin - Independence Motor Speedway
Steffan Carey - Fairground Speedway (2 wins)
Brandon Beckendorf - Redwood Speedway
Rick Singleton - Potomac Speedway & Winchester Speedway
Matt Long - Friendship Motor Speedway
Bryce Jewell - Cedar Ridge Speedway

 

 

Weekly Winners  6/10 - 6/15 June 10, 2014

Weekly Winners 6/10 - 6/15

Congratulations to:

Alex Gonzalez - Southern New Mexico Speedway (pictured above)
Chris Zogg - Davenport Speedway
Dale Hollidge - Winchester Speedway
David Soulek - Salmon Valley Speedway
Shane Pecore - Cornwall Motor Speedway
Scott Bivens - Eagle Raceway
Patrick Daniels - Battleground Speedway
Terry Phillips - Lee County Speedway
Dona Marcoullier - Winston Speedway
Will Vaught - Outlaw Motorsports Park
Ryan Gustin - Randolph County Raceway
Jared Miley - Pittsburgh's PA Motor Speedway
Mike Laughard - Marion Center Speedway
Scott Stein - Marion Center Speedway
Rex King Jr. - Sharon Speedway
Jamie Lomax - Plymouth Speedway
Billy Decker - Fulton Speedway
Bobby Varin - Glen Ridge Motorsports Park
Randy Hannagan - Butler Speedway & Limaland Motorsports Park
Mark Wauge - Cottage Grove Speedway
Mark Elliott - Hamilton County Speedway
Doug Smith - Crawford County Speedway & Boone Speedway
David Smith - Buena Vista Raceway
Steffan Carey - Aztec Speedway
Carter VanDenBerg - Hamilton County Speedway
Jenae Gustin - Independence Motor Speedway
Shannon Anderson - Stuart Speedway & Iowa State Fair Speedway
Jake O'Neil - Tucson International Raceway
Matt Sheppard - Canandaigua Motorsports Park
Duane Howard - Grandview Speedway
Jason Brigman - North Central Arkansas Speedway & Poplar Bluff Speedway
Ryan Thomas - Ponderosa Speedway
TD Burger - Daugherty Speedway
Tait Davenport - Kentucky Lake Motor Speedway & Windy Hollow Speedway
Mike Lupfer - Port Royal Speedway

 

Weekly Winners 6/3 - 6/8 June 3, 2014

Weekly Winners 6/3 - 6/8

Congratulations to:
Shane Pecore - Brockville Ontario Speedway (pictured)
Brian Birkhofer - Eldora Speedway
Kent Robinson - Eldora Speedway
Rich Neiser - Winston Speedway & Cherry Raceway
Will Thomas III - Sharon Speedway
Bob Robertson - Cochran Motor Speedway
Travis Howe - Bloomington Speedway
Andrew Mullins - Delaware International Speedway
David Mielke - Winston Speedway
Logan Scott - Crawford County Speedway
Alan Rudalavage - Penn Can Speedway
Beau Wilkins - Delaware International Speedway
Jeff Strunk - Big Diamond Speedway
Shawn Claar - Marion Center Speedway
Andrew Satterlee - Dog Hollow Speedway & Marion Center Speedway
Jared Miley - Lernerville Speedway
Vince Vitale - Brewerton Speedway
Matt Sheppard - Brewerton Speedway & Utica Rome Speedway
Justin Haers - Canandaigua Motorsports Park
Josh Hohenforst - Fonda Speedway
Bobby Varin - Glen Ridge Motorsports Park
Rex King - Sharon Speedway
Craig VonDohren - Grandview Speedway
Doug Smith - Buena Vista Raceway
Todd Shute - Iowa State Fair Speedway & Hamilton County Speedway
Lucas Schott - Deer Creek Speedway
Shannon Anderson - Iowa State Fair Speedway & Stuart Speedway
Jake Masters - Jackson Speedway
Dana Brandt - Devils Lake Speedway & Nodak Speedway
Shane Monson - I-35 Speedway
Jordan Grabouski - Beatrice Speedway
Shannon Thornsberry - 201 Speedway
Harry Hanson - Hibbing Raceway
Chris Holley - Battle Ground Speedway
Howard Willis - Royal Purple Raceway Park
Clyde Dunn Jr. - Superbowl Speedway

 

 

Weekly Winners 5/27 - 6/1 May 27, 2014

Weekly Winners 5/27 - 6/1

Congratulations to:
Jake Jones - Williams Grove Speedway (pictured)
Jason Buss - Lafayette County Speedway
Chandler Petty - Plummerville Speedway
Andrew Mullins - Delaware International Speedway
Josh Angst - Mississippi Thunder Speedway
Travis Howe - Paragon Speedway
Brandon Mowat - Brighton Speedway
Harry Hanson - Amsoil Speedway & Grand Rapids Speedway
Matt Quade - Virginia Motor Speedway
Dale Hollidge - Winchester Speedway
Chris Ferguson - Lancaster Speedway
Brandon Sheppard - Farmer City Raceway
Austin Hubbard - Bedford Speedway
Tyson Turnbull - Nodak Speedway
Dona Marcoullier - Merritt Speedway
Gregg Satterlee - Hagerstown Speedway
Russell Erwin - Dublin Motor Speedway
Will Thomas III - Sharon Speedway
Duane Chamberlain - Moler Raceway Park
Chub Frank - Eriez Speedway
Jacob Hawkins - Roaring Knob Motorsports Complex
Derek Rodkey - America's Motorsports Park
Dave Blazavich - Marion Center Speedway
Cheyenne Reed - Marion Center Speedway
Joey Valenti - Marion Center Speedway
Alex Ferree - Lernerville Speedway
Andrew Satterlee - Dog Hollow Speedway
Pat Ward - Brewerton Speedway
Adam McAuliffe - Fonda Speedway
John Lieto - Orange County Fair Speedway
Doug Smith - Buena Vista Raceway
David Smith - Buena Vista Raceway
Dustin Smith - Buena Vista Raceway & Algona Raceway
Keagan Scottt - Crawford County Speedway
Jenae Gustin - Marshalltown Speedway
Shane Hiatt - Eagle Raceway
Dana Brandt - Nodak Speedway
Terry Phillips - ArkLaTex Speedway
Shannon Anderson - Stuart Speedway & Iowa State Fair Speedway
Nick O'Neil - Tucson International Raceway
Jamie Lomax - Farmer City Raceway
Ryan Thomas - Ponderosa Speedway
Clayton Miller - Clarksville Speedway
Jordan Grabouski - Thunder Hill Speedway
Tim Sears Jr. - Fulton Speedway & Brewerton Speedway
Chris Carpenter - Skyline Speedway
Alan Fink - Skyline Raceway

Weekly Winners 5/20 - 5/26 May 20, 2014

Weekly Winners 5/20 - 5/26

Congratulations to the following:

Gregg Satterlee - Bedford Speedway & Hagerstown Speedway (pictured)
Jeep VanWormer - Oakshade Raceway
Randy Hannagan - Waynesfield Raceway Park & Limaland Motorsports Park
Jon Mitchell - Sabine Motor Speedway & Lonestar Speedway
Dale Hollidge - Winchester Speedway
Brett Tonkin - I-88 Speedway
Matt Miller - Eldora Speedway
Terry Phillips - Monett Speedway
Kenny Pettyjohn - Potomac Speedway
Duane Chamberlain - Atomic Speedway & Moler Raceway Park
Rich Neiser - Winston Speedway
Harry Hanson - Hibbing Raceway
Brandon Sheppard - I-55 Raceway
Mike Marlar - Duck River Raceway Park
Carter VanDenBerg - Lee County Speedway
Will Thomas - Sharon Speedway
Alex Ferree - Pittsburgh's PA Motor Speedway
Jordan Grabouski - Beatrice Speedway
Doug Smith - Buena Vista Raceway
Duane Stiner - America's Motorsports Park
Clate Copeman - Dog Hollow Speedway
Mike Laughard - Dog Hollow Speedway
Chris Ferguson - Volunteer Speedway
A.J. Diemel - Red Cedar Speedway
Scott Bivens - Eagle Raceway
Nate Ginest - RPM Speedway
Chris Ullrich - Buena Vista Raceway
Kyle Lear - Hagerstown Speedway
Tim McCreadie - Ransomville Speedway
Tim Sears Jr. - Fulton Speedway
Beau Wilkins - Delaware Int'l.
Billy Dunn - Canandaigua Motorsports Park
Nick Deal - Shelby County Speedway
David Smith - Algona Raceway & Boone Speedway
Dustin Smith - Buena Vista Raceway
Jason Minnehan - Hamilton County Speedway
Johnny Scott - Upper Iowa Speedway
Brandon Beckendorf - Redwood Speedway
Jason Grimes - I-94 Speedway & Casino Speedway
Ritchie Gustin - I-35 Speedway
Stormy Scott - Cedar County Raceway
Rex King Jr. - Sharon Speedway
Brad Rouse - New Humberstone Speedway
Jamie Lomax - Plymouth Speedway
Brent Trimble - Elkins Raceway
Ryan Thomas - Brownstown Speedway
J.R. Mason - Kentucky Lake Motor Speedway
J.P. Roberts - Skyline Speedway
Justin Shoemaker - Salina Highbanks Speedway
Tait Davenport - Jackson Motor Speedway
Grant Garrison - Florence Speedway
Christy Georges - Southern New Mexico Speedway
Tom Naeyaert - Manitowoc Speedway

 

Weekend Winners 5/15 - 5/19 May 15, 2014

Weekend Winners 5/15 - 5/19

Congratulations to the following:

Shane Pecore - Cornwall Motor Speedway (pictured)
Russell Erwin - County Line Raceway
Darrell DeFrance - Iowa State Fair Speedway
Brandon Thirlby - Mt. Pleasant Speedway
Jamie Lomax - Plymouth Speedway
Jordan Grabouski - Thunderhill Speedway
Russ King - Lernerville Speedway
Rex King Sr. - Lernerville Speedway
Danny Johnson - Merrittville Speedway
Billy Decker - Fulton Speedway
Craig VonDohren - Grandview Speedway
Jenae Gustin - Independence Motor Speedway
Matt Quade - Virginia Motor Speedway
Todd Shute - Southern Iowa Speedway & Stuart Speedway
Jason Croft - Dixie Speedway
Carter VanDenBerg - Southern Iowa Speedway
Doug Smith - Buena Vista Raceway
Josh Putnam - North Alabama Speedway
David Smith - Buena Vista Raceway & Clay County Fair Speedway
John Allen - Lucas Oil Speedway
Lance Deal - Hamilton County Speedway
Lucas Schott - Deer Creek Speedway
Ryan Watnem - Algona Raceway
Nick Meyer - Algona Raceway
Logan Scott - Crawford County Raceway
Dustin Smith - Clay County Fair Speedway
Shannon Anderson - Boone Speedway
Dana Brandt - Devils Lake Speedway
Phillip Forbush - I-30 Speedway
Joe Adams - 81 Speedway
Matt Billings - Canandaigua Motorsports Park
Bobby Varin - Glen Ridge Motorsports Park
Rich Eurich - Orange County Fair Speedway
Gregg Satterlee - Dog Hollow Speedway
Leon Zeitner - Adams County Speedway
Jason Covert - Potomac Speedway
Dona Marcoullier - Tri-City Motor Speedway
Jeff Rine - Selinsgrove Speedway & Bedford Speedway
Gene Knaub - Susquehanna Speedway Park
Curt Schroeder - Hamilton County Speedway
Yancy Shepard - I 35 Speedway
Nate Ginest - Salina Speedway