540 Danforth Street
Coopersville, MI 49404

 

*For estimated shipping times click below:

      

Toll-Free: 1-800-472-2464
Fax: 1-800-441-6875

HOURS (Eastern Time)
Monday-Thursday: 8:00am - 5:30pm
Friday: 8:00am - 5:00pm

RapidSSL Certificate
Weekly Winners 7/7/15 - 7/13/15 July 13, 2015

Weekly Winners 7/7/15 - 7/13/15

Congratulations to:

 

Ricky Thornton Jr. – Williston Basin Speedway (Dakota Mod Tour Champion)

Tim McCreadie – River Cities Speedway

Kyle Follweiler – Big Diamond Speedway

Austin Smith – Tri-County Racetrack

Shane Clanton – Hibbing Raceway

Cory Hedgecock – Smoky Mountain Speedway

Rich Neiser – Cherry Raceway

Jason Croft – Dixie Speedway

Joe Armistead Jr. – Senoia Raceway

Clint Smith – Senoia Raceway

Michael Kloos – Highland Speedway

Josh Rice – Richmond Raceway

Jason Grimes – Dakotah Speedway (pictured above)

Nick Latham – Atomic Speedway

Ralph Morgan Jr. – Path Valley Speedway

Jason Cliburn – Whynot Motorsports Park

Matt Sheppard – Canandaigua Motorsports Park & Utica-Rome Speedway

Jimmy Phelps – Fulton Speedway

Alan Fink – Utica-Rome Speedway

Shane Hiatt – Eagle Raceway

Jacob Gregoire – Madison Speedway

Steve Wetzstein – Deer Creed Speedway

Shannon Anderson – Stuart Speedway

Mark Elliott – Frontier Speedway

Jason Minnehan – Frontier Speedway

Dustin Smith – Clay County Fair Speedway

Logan Scott – Crawford County Speedway

Corey Madden – Crawford County Speedway

Nick Meyer – Kossuth County Speedway

Cody Neilsen – Buena Vista Raceway

Brandon Beckendorf – Redwood Speedway & Jackson Speedway

Kelly Shryock – I-35 Speedway

Clint Hatlestad – Arlington Raceway

Ben Nading – Hamilton County Speedway

Cory Probst – Arlington Raceway

Shane Swanson – Hancock County Speedway

Jake Masters – Fairmont Raceway

Logan Martin – Lucas Oil Speedway

Michael Batten - County Line Raceway

Jason Trammell - Volunteer Speedway

Weekly Winners 6/30/15 - 7/6/15 July 6, 2015

Weekly Winners 6/30/15 - 7/6/15

Congratulations to:

 
Brandon Sheppard – Portsmouth Raceway Park & Lincoln Speedway

Jon Mitchell – Timberline Speedway

Kyle Bronson – Volusia Speedway Park

Shannon Babb – Tri-State Speedway

Shane Clanton – Senoia Raceway

Gregg Satterlee – Hagerstown Speedway

Chris Ferguson – Golden Isles Speedway

Nick Latham – Lawrenceburg Speedway

Dona Marcoullier – Tri-City Motor Speedway

Rich Neiser – Winston Speedway

Alex Ferree – Pittsburgh’s PA Motor Speedway

Ray Moore – Ark-La-Tex Speedway

Cody Hardesty – Roaring Knob Motorsports Complex

Carey Terrance – Cornwall Motor Speedway (pictured above Lauwer Photo)

Tim Fuller – Mohawk International Raceway

Shane Pecore – Mohawk International Raceway

Tim McCreadie – Rolling Wheels Raceway

Billy Decker – Ransomville Speedway

Tim Kerr – Brewerton Speedway

Matt Sheppard – Canandaigua Motorsports Park

Pete Bicknell – Merrittville Speedway

Todd Shute – Iowa State Fair Speedway 

Mark Elliott – Hamilton County Speedway

Logan Scott – Crawford County Speedway

Nick Deal – Shelby County Speedway

Corey Madden – Crawford County Speedway

Josh Gilman – Stuart Speedway

Shannon Anderson – Shelby County Speedway & Stuart Speedway

Andrew Borchardt – I-35 Speedway

Clint Hatlestad – Arlington Raceway

Jeff Lyon – Hamilton County Speedway

Cory Probst – Arlington Raceway

David Smith – Buena Vista Raceway & Hancock County Speedway

Josh Ruby – Fairmont Raceway

Jake Masters – Fairmont Raceway

Nick Meyer – Hancock County Speedway & Fairmont Raceway

Brandon Beckendorf – Fairmont Raceway

Dustin Smith – Buena Vista Raceway

Jeff Deal – Frontier Speedway

Shawn Walsh – Legit Speedway

Weekly Winners 6/23/15 - 6/29/15 June 29, 2015

Weekly Winners 6/23/15 - 6/29/15

Congratulations to:

 
Mike Mullen – 141 Speedway (pictured above)

Matt Jester – Delaware Int’l. Speedway

Dean Drake – Creek County Speedway

Kale Drake – Port City Raceway

Shane Clanton – Weedsport Speedway & Lernerville Speedway

Chase Junghans – Lernerville Speedway 

Shannon Babb – Peoria Speedway

Josh Rice – Florence Speedway

Mike Altobelli Jr. – Dog Hollow Speedway

Jimmy Mars – Red Cedar Speedway

Billy Decker – Utica-Rome Speedway 

Danny Johnson – Ransomville Speedway

Carey Terrance – Mohawk Int’l. Raceway

Dale McDowell – Rome Speedway

John Allen – Humboldt Speedway

Nick Meyer – Hancock County Speedway 

Shane Hiatt – Beatrice Speedway

Rodney Richards – Boone Speedway

Brandon Beckendorf – Jackson Speedway & Nobles County Speedway

Jeff Coon – Arlington Raceway

Myles Michehl – Hamilton County Speedway

Cory Probst – Arlington Raceway

Dustin Smith – Clay County Fair Speedway

David Smith – Clay County Fair Speedway & Buena Vista Raceway

Logan Martin – Lucas Oil Speedway

Clint Hadlestad – Hancock County Speedway

Shannon Anderson – Shelby County Speedway

Corey Madden – Crawford County Speedway

Grant Junghans – Devil’s Bowl Speedway 

Rodney Sanders – Heart O’ Texas Speedway & Lawton Speedway

Weekly Winners 6/16/15 - 6/22/15 June 22, 2015

Weekly Winners 6/16/15 - 6/22/15

Congratulations to:

Shane Clanton – Fonda Speedway 

Jeep VanWormer – Oakshade Raceway

Shannon Babb – Fairbury Speedway

Josh Richards – Brighton Speedway 

Leon Zeitner – Shelby County Speedway 

Doug Curless – East Moline Speedway

Alex Ferree – Lernerville Speedway

Joe Armistead Jr. – Senoia Raceway

Darrel DeFrance – Mineral City Speedway

Austin Smith – Tri-County Racetrack

Chase Junghans – Eriez Speedway

Rodney Sanders – Route 66 Motor Speedway, Red River Speedway, & 81 Speedway

Ryan Gustin – Thunderhill Speedway & Salina Speedway

Andrew Satterlee – Dog Hollow Speedway

Hunter Rasdon – Corinth Speedway

Cory Hedgecock – 411 Motor Speedway 

Rex King Jr. – Lernerville Speedway (pictured above)

Brett Tonkin – I-88 Speedway 

Brandon Walters – I-88 Speedway

Tim Fuller – Mohawk Int’t. Raceway

Matt Sheppard – Grandview Speedway,Brewerton Speedway & Canandaigua Motorsports Park 

AJ Filbeck – Utica-Rome Speedway

Josh Gilman – Stuart Speedway

Andrew Borchardt – I-35 Speedway

Doug Smith – Clay County Fair Speedway & Buena Vista Raceway

Jake Masters – Kossuth County Speedway

Shannon Anderson – Kossuth County Speedway, Shelby County Speedway & Stuart Speedway

Dustin Smith – Buena Vista Raceway

Donovan Smith – Buena Vista Raceway

Jenae Gustin – Hamilton County Speedway

Brandon Beckendorf – Nobles County Speedway

David Smith – Clay County Fair Speedway

Corey Madden – Crawford County Speedway

Eric Dailey – Fairmont Raceway

Jeff Deal – Frontier Speedway

Kelly Shryock – Jackson Speedway & I-35 Speedway

Cory Probst – Arlington Raceway & Redwood Speedway

Myles Michehl – Hamilton County Speedway

Lucas Schott – Deer Creek Speedway 

Weekly Winners 6/9/15 - 6/15/15 June 15, 2015

Weekly Winners 6/9/15 - 6/15/15

Congratulations to:

 
Frank Heckenast Jr. - Kankakee Speedway
Jeff Curl - Kankakee Speedway
Jimmy Mars - Cedar Lake Speedway
Matt Guererri - Canandaigua Motorsports Park (pictured above)
Ray Cook - Volunteer Speedway
Chris Ferguson - Modoc Raceway
Rodney Sanders - Cedar Lake Speedway & Cresco Speedway
Tim Hartman Jr. - Fonda Speedway
Cory Probst - Redwood Speedway, Arlington Raceway & Fairmont Raceway
Josh Rice - Florence Speedway
Andy Anderson - Hagerstown Speedway
Ralph Morgan Jr. - Hesston Speedway
Richard Frost - Clarksville Speedway 
Shane Hiatt - Eagle Raceway
Levi Nielsen - I-35 Speedway
Nick Meyer - I-35 Speedway
Shane Swanson - Hancock County Speedway
Kelly Shryock - Fairmont Raceway
Dustin Smith - Buena Vista Raceway
Doug Smith - Buena Vista Raceway
Eric Stanton - Boone Speedway
Corey Madden - Shelby County Speedway
Weekly Winners 6/2/15 - 6/8/15 June 8, 2015

Weekly Winners 6/2/15 - 6/8/15

Congratulations to:

Tom Naeyaert – Luxemburg Speedway

Chris Zogg – Davenport Speedway

Leon Zeitner – Shelby County Speedway (pictured above)

Jack Sullivan – I-30 Speedway

Bub McCool – Hattiesburg Speedway & Jackson Motor Speedway

Andy Anderson – Hagerstown Speedway

Joe Armistead Jr. – Senoia Raceway

Dale Hollidge – Potomac Speedway 

Kenny Collins – Tri-County Racetrack

Rick Singleton – Hesston Speedway

Brandon Burgoon – Pittsburgh’s PA Motor Speedway

Josh Holtgraver – Pittsburgh’s PA Motor Speedway

Andrew Satterlee – Dog Hollow Speedway

Michael Norris – Lernerville Speedway

Cory Hedgecock – I-75 Raceway

Rex King Jr. – Sharon Speedway

Willy Decker – Glen Ridge Motorsports Park

Billy Decker – Brewerton Speedway

Tim Fuller – Canandaigua Motorsports Park

Matt Sheppard – Utica-Rome Speedway

Danny Johnson – Ransomville Speedway

Bumper Jones – Southern New Mexico Speedway

Jenae Gustin – Frontier Speedway & Independence Motor Speedway

Tad Reutzel – Fairmont Raceway

Cody Knecht – Clay County Fair Speedway

Cody Neilsen – Hancock County Speedway

Jesse Hoeft – Hancock County Speedway

Donovan Smith – Marshalltown Speedway

Charlie McKenna – Kossuth County Speedway

Logan Martin – Lucas Oil Speedway